Nieuws

Bekijk hier al ons nieuws

Programmamanager stapt op

Na bijna tien jaar stapt Gertjan Huijbens op als programmamanager van Telstar Thuis in de Wijk. Dat heeft het bestuur met een brief naar alle relaties bekend gemaakt. 

Gertjan Huijbens was als kwartiermaker nauw betrokken bij de oprichting van onze stichting in 2011 en zette in samenwerking met diverse partners diverse activiteiten en programma’s op, zoals de Telstar Street League, School’s cool en Playing for Success. Daarmee gaf hij voor een belangrijk deel invulling en structuur aan de maatschappelijke betrokkenheid van de Witte Leeuwen.

Wij willen Gertjan bedanken voor zijn grote betrokkenheid, bevlogenheid en inzet voor onze stichting”, zegt secretaris Jan Hinloopen namens het bestuur in de brief. ,,Wij zullen op een nog te bepalen datum op passende wijze afscheid nemen van Gertjan.”

Met zijn instituut Study Consultancy zal Huijbens in opdracht van TTidW nog wel het thuismentorprogramma School’s cool IJmond blijven uitvoeren.


  • +31 (0) 255 546 920
  • info@telstarthuisindewijk.nl